Ogłoszenia parafialne

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 30-09-217 r.

 1. W środę 04 października o godz. 8.00 Msza Św. z udziałem Apostolstwa Żywego Różańca. Po Mszy Św. zebranie Apostolstwa.
 2. W czwartek 5 października o godz. 18.00 Msza Św. z udziałem Stowarzyszenia Wspierania Powołań Kapłańskich.
 3. Spotkanie dziękczynno-modlitewne SWPK w Sanktuarium ks. Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy odbędzie się 14 października. Wyjazd o godz. 8.30 sprzed Kościoła św. Stanisława. Koszt 10 złotych.
 4. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź Św. dla wszystkich od godz. 17.00.
 5. W sobotę 7 października odwiedzimy naszych chorych i osoby podeszłego wieku z posługą kapłańską. Początek o godz. 8.30.
 6. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na katechezę dnia 9 października o godz. 16.15.
 7. Zapraszamy na modlitwę różańcową w miesiącu poświęconym Maryi. od poniedziałku do piątku po mszy świętej o godzinie 18.00, a w niedzielę o godzinie 17.30.
 8. W ramach akcji „Różaniec bez granic”, która odbędzie się 7 października. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Pragniemy tego dnia (przy wystawionym przez cały dzień Najświętszym Sakramencie) odmówić wszystkie tajemnice różańca. Po Mszy o godz. 8.00 tajemnica radosna, o godz. 12.00 tajemnica światła, o godz. 15.00 bolesna, o godz. 17.30 chwalebna. Zapraszamy.
 9. Zapraszamy do udziału w konkursie pt. „Miss i Mister wśród Świętych”. Konkurs polega na stworzeniu kreacji, która będzie odzwierciedlać danego, wybranego przez siebie, świętego. Zapraszamy do zaangażowanie całe rodziny. Bardzo atrakcyjne nagrody. Konkurs będzie miał rozstrzygnięcie w naszej parafii 29 października o godzinie 12.00. Kartę zgłoszeniową należy pobrać u ks. Wojciecha.
 10. Za tydzień w Niedzielę 8 października o godz. 12.00 Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej Różańcowej Pani Nakielskiej. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich Parafian i mieszkańców naszego miasta.
 11. W Niedzielę 08 października będziemy przeżywać XVII Dzień Papieski, którego motto brzmi „Idźmy naprzód z nadzieją!”. Jak co roku po Mszach Św. będą zbierane ofiary do puszek na rzecz stypendiów dla młodzieży.
 12. W piątek 13 października ulicami naszego miasta przejdzie Procesja Różańcowa. W tym roku Procesja wyruszy o godz. 1900 z Parafii p.w. Św. Stanisława i zakończy się w Parafii Św. Wawrzyńca. Zachęcamy wszystkich mieszkańców naszego miasta do wspólnej modlitwy, a szczególnie Grupy Apostolskie naszych Parafii oraz Pielgrzymów Grupy Srebrnej, Pielgrzymów do Górki Klasztornej i do Sanktuarium w Kcyni.
 13. Projekcja filmu „Fatima – ostatnia tajemnica” odbędzie się w kinie przy Nakielskim Ośrodku Kultury w dniach 6 do 8 października (piątek – niedziela) o godz. 16.00. Zapraszamy.
 14. Informujemy, że Biuro Bezpłatnych Porad Prawnych zakończyło swoją działalność.
 15. Polecamy „Przewodnik Katolicki” i „Mały Przewodnik” dla dzieci.
 16. Przyjmujemy wymienianki jednorazowe, które można składać wyłącznie w Biurze Parafialnym w godzinach urzędowania. Wymienianki jednorazowe przyjmujemy do końca października, natomiast roczne – do końca listopada.
 17. W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie: śp. Maria Mieszczak z ul. Niecałej, śp. Andrzej Grabowski z ul. Kościelnej – Msza św. pogrzebowa i pogrzeb w poniedziałek o godz. 11.00. Dobry Jezu …


 

 

 

 

 

 

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.