Ogłoszenia parafialne

II NIEDZIELA ZWYKŁA (20.01.2019)

  1. Dziś na Mszy Świętej o godz. 10.00 miał śpiewać chór Soli Deo. A po Mszy zapowiadany był koncert. Niestety, z powodu choroby dyrygenta udział chóru został odwołany. Za tydzień, 27 stycznia, podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 Uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej wystawią jasełka, a 3 lutego podczas Mszy Świętej o tej samej godzinie jasełka wystawią Dzieci z katolickiego przedszkola. Serdecznie zapraszamy.
  2. Msze Święte w okresie kolędowym jedynie o godz. 8.00, z wyjątkiem każdej soboty (8.00, 18.00, 19.00 szp.) oraz środy (8.00 i 18.00). W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.
  3. Kancelaria parafialna będzie w tym tygodniu otwarta we wtorek i czwartek przed południem (9.00-10.00, jedynie sprawy intencji mszalnych), po południu jedynie – uwaga!!! – w sobotę (19.00-20.00; wyjątkowo nie w środę!).
  4. Prosimy o zamykanie drzwi – kościół jest ogrzewany. Zachęcamy także, zwłaszcza rodziców z dziećmi, do częstego nawiedzania żłóbka.
  5. Przypominamy, że z naszej Parafii organizowany jest wakacyjny wyjazd dla dzieci. W dniach 18-23.08.19 do Sztutowa. W programie przewidziano wiele atrakcji, m.in. rejs statkiem, wycieczkę na Hel, zwiedzanie Westerplatte czy wizytę w Aquaparku. Zapisy do końca stycznia. Całkowity koszt 600 zł (300 zło w styczniu). Więcej informacji u ks. Roberta.
  6. Zachęcamy do wsparcia hospicjum w Olszewce przez przekazanie na ten cel 1% z rozliczeń podatkowych. Ulotki z numerem KRS na stoliku pod chórem.
  7. Dziś niedziela remontowa. Ofiary będą przeznaczone na opłacenie faktury za ekogroszek. Dziękujemy także za ofiary na remont dachu na plebanii składane z racji duszpasterskich nawiedzin. Plan kolędy na bieżący tydzień podany jest w aktualnościach.
  8. Zachęcamy do nabycia Przewodnika Katolickiego, który od nowego roku kosztuje 6 złotych.
  9. Na miejsce doczesnego spoczynku odprowadziliśmy w ubiegłym tygodniu Jacka Kulińskiego (ul. Armii Krajowej), Reginę Kłosińską (ul. Nowy Świat) oraz Czesława Balcerzaka (ul Łokietka). W intencji zmarłych: Wieczny odpoczynek…