Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE 03 XI – 10 XI 2019

 Niedziela 03 XI

8.00 + Zmarli z Rodziny Górnych i Rzechtelskich

10.00 + Ewa Janicka (15 r. śm), Barbara Stachowiak (13 r. śm.), zmarli z Rodzin Janickich i Stachowiaków

12.00 + Ksiądz kan. Kazimierz Kamiński, brat Józef, siostra Łucja, Halina oraz Rodzice

12.00  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Apolonii i Ryszarda w 50 rocznicę ślubu

14.00 (DPS) + Zmarli Mąż i Rodzice

18.00 + Edmund Łasa (37 r. śm.) oraz syn Grzegorz

 

Poniedziałek 04 XI

8.00   + Leokadia i Wiktor Góreccy

17.30  + Wiktoria (k) i Jan Bettin

18.00 + Jan Wróblewicz i Rodzice

 

Wtorek 05 XI  

8.00    W pewnej intencji

17.30  + Łucja Kryger (25 r. śm.), Leon, Alojzy, Monika Mężydło

18.00  Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, pomoc w nauce, o dary Ducha Świętego dla Julii z okazji 11 urodzin

18.00  O szczęśliwą operację

 

Środa 06 XI

8.00   Za zmarłych i żyjących członków AŻR, za Ojca Świętego, Ojczyznę i Kapłanów

17.30 + Jan Gorączko (19 r. śm.)

18.00 + Olga, Tadeusz, Janusz, Roman Trzuskawscy

18.00  Intencja Zbiorowa:

  1. + Paweł i Zofia Molka i zmarli z Rodziny
  2. + Halina, Helena, Katarzyna, Jan Łukomscy, Marta, Józef Orzechowscy, Krystyna Wisiorek i Jan Młynarek
  3. + Stanisława (k) Łudzińska
  4. + Wanda Sobecka (5 r. śm.)
  5. + Jacek Krasinkiewicz- int. od Siostry Bogusi Długosz z Rodziną

 

Czwartek 07 XI

8.00   + Teresa Kamer, Franciszek Przybyliński, Elżbieta i Józef Pokorscy oraz Rodzice

18.00  + Henryk Arndt (1 r. śm.)

18.00  Za zmarłych Księzy oraz członków SWP

 

Piątek 08 XI

8.00   Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Marcina i Rodzeństwa z Rodzinami

17.30 + Marcin Gorączkowski (3 r. śm.)

18.00 + Antoni, Pelagia Rosiccy i Teresa Tyl

18.00 +Janina, Alojzy Kubińscy, Franciszka (k), Wiktor Massel i zmarli z obojga stron

 

Sobota 09 XI

8.00   + Bronisława (k), Maksymilian Lamprecht i Marianna, Zofia, Marcin Skoczek

18.00 + Teresa i Władysław Kołodziej oraz Rodzice z obojga stron

19.00  (Szpital) + Stanisław Fluder

 

Niedziela 10 XI

8.00 + Władysław i Wanda Tomaszewscy

10.00 + Krzysztof Kaźmierczak (ur.), Klara, Jan, Henryk, Kazimierz Lewandowscy i Jadwiga Świerczyńska

12.00 + Rez. Wojtczak

12.00 + Małgorzata, Zofia, Stanisław, Janina Samolik, Stefania, Tadeusz Smentek

12.00 + Józef i Zofia (2 r. śm.) Ramion

14.00 (DPS) + Anna Filipska- int. od Pana Kazimierza Bauna

18.00 + Barbara Klebs