Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE  17 II – 24 III 2019

Niedziela  17 III

8.00   + Krystyna i Jan Owsiani

9.30   Olszewka

10.00 + Zofia Mrotek (21 r.), Grażyna Nowak (14 r.)

12.00 Z okazji 92 urodzin i imienin Longiny – serdeczne podziękowania Matce Bożej i Jej Synowi za długie lata życia z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla dzieci i ich rodzin

14.00   DPS: za Parafian

18.00

 

Poniedziałek  18 III

8.00   + Władysława(K), Maksymilian oraz Czesław Kempińscy

17.30 + Teresa Blechacz (12 r.)

18.00 +  Józef, Helena i Pelagia, bratowa Marianna(K) i szwagrowie: Henryk i Marian – int. od siostry Stanisławy

 

Wtorek  19 III

8.00   + Józef i Józefa(K) Wieczorkiewicz

17.30 + Józef Panek (ur-im), Władysława(K) i zmarli rodzice

18.00 + Zenon (ur), Agnieszka, Marian, Zbigniew, Eugeniusz Głowacki, Zbigniew Komorowski

 

Środa  20 III

8.00   + Tadeusz i Franciszka(K) Klebs

16.00  Olszewka

17.30 + Józefa(K) i Bronisław Dudzic i zmarli z rodziny

18.00 + Maria Różewska (24 r.) i zmarli: Alicja, Stefania(K), Zygmunt i Piotr Różewscy

18.00 Zbiorowa:1.+ Zbigniew Ciesielski                               

  1. + Jacek Kuliński – od rodziny Chabasińskich
  2. + Alfons i Teresa Brykowscy
  3. + Jan Jaworski – int. od żony z rodziną
  4. + Helena Smolińska – int. od córek
  5. + Cecylia i Władysław Pilarscy

     

Czwartek  21 III

8.00    + Anna, Tadeusz oraz zmarli z rodziny

17.30  Msza Dziękczynna za życie Igi i błogosławieńastwo dla rodziny – int. od współpracowników z firmy ,,Mirpol”

18.00  + Kazimiera(K) Kropska – int. od syna Janusza z rodziną

 

Piątek  22 III

8.00   + Helena Łozowska – int. od AŻR 

8.00   + Helena Łozowska – int. od syna Andrzeja z żoną i rodziną

17.30 + Aleksy, Irena Lunitz, ich dzieci oraz zmarłych z rodziny

18.00 + Zenon Juchacz, Stanisława(K) Jaremba, Irena, Edmund Stasińscy i zmarli z rodzin

18.00 + Helena Swalska – int. urodzinowa

 

Sobota  23 III

8.00   + Helena Łozowska – int. od syna Ryszarda z rodziną

18.00 + Rodzina Paliwodów i Łucja Murawska

Szpital 19.00: za Parafian

 

Niedziela  24 III

8.00   + Kazimierz, Franciszka(K) Górni i zmarłych z rodziny

9.30   Olszewka

10.00 + Krystyna (3 r.) i Ireneusz Neumann

12.00 + Wojciech Koniarski (30 r. urodzin), Roman Koniarski, Czesława(K) i Eugeniusz Grzegorzewski

14.00   DPS: za zmarłych z rodziny Chaberskich i Krokosów

18.00 + Ks. Kan. Kazimierz Kamiński, brat Józef, siostry: Łucja i     

             Halina oraz rodziców